Home Lajme Mbi 1 mijë tiketa trafiku për 24 orë

Mbi 1 mijë tiketa trafiku për 24 orë

46 second read
0
0
41
kujtesa

Policia e Kosovës ka shqiptuar 1172 tiketa trafiku për shoferët e papërgjegjshëm në 24 orët e fundit.

Stacionet policore vetëm gjatë ditës së djeshme kanë identifikuar 49 aksidente trafiku. Nga këto aksidente, 18 kanë qenë me të lënduar.

Policia e Kosovës dje ka arrestuar 23 persona që nuk e kanë respektuar ligjin. Nga ta 18 janë dërguar në mbajtje edhe 2 me dënim.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…