Home Lajme FC VUSHTRRIA udhëton nesër në gjilan për Fitore

FC VUSHTRRIA udhëton nesër në gjilan për Fitore

1 min read
0
0
55
kujtesa

Në kuadër te ndeshjeve te superligës që jan duke u zhvilluar kët fundjavë , neser pritet edhe nje ndeshje e mir ne mes te Gjilanit (vendas) dhe FC Vushtrris(Musafir) , gjilani ka nje ekip te komponuar mir ,por Vushtrriasit pas ndeshjes qe barazuan ne Vushtrri ,jan mobilizuar qe nga gjilani te kthehen me fitore ,madje ket e ka deklaruar edhe trajneri Bekim Shotani ,Vushtrria tradiocionalisht ne Gjilan ka zhvilluar ndeshje cilesore dhe te mira sepse edhe stadiumi dhe atmosfera e mir qe krijohet nga te dy tifozerit ju mundeson nje gje te tillë , Madje per ti motivuar me shum para kesaj Sfide ishte prezent edhe Presidenti i Klubit Bajrush Kajtazi (Baka) duke ju japur mbeshtetje maksimale .

Ndeshja Zhvillohet neser ne ora 16:00 ne stadiumin e Gjilanit ./VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…