Home Lajme E Gjithë Vushtrria në Stadiumin “Ferki Aliu”

E Gjithë Vushtrria në Stadiumin “Ferki Aliu”

33 second read
0
0
59
kujtesa

Duket se moti është ideal për ndeshjen e Sotme dhe kjo vërehet edhe ne qytetin e Vushtrris mezi nuk po presin te behet ora 17:00 dhe te filloj ndeshja e pare e superliges si vendas,ndeshja kjo që Vushtrria e ka pritur 3 vite per tu inkuadruar ne Supeligë /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…