Home Sport Hysaj do të mbetet te Napoli

Hysaj do të mbetet te Napoli

46 second read
0
0
71
kujtesa

Pas shumë diskutimeve në lidhje me të ardhmen e tij, mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj, duket se do të qëndrojë te Napoli të paktën edhe për një sezon tjetër.

Shqiptari, i cili ka qenë në objektiv i Chelsea dhe Juventus në vitin e kaluar, por, për shkak të asnjë propozimi konkret këtë verë , ai duket i vendosur të qëndrojë te Napoli./Indeksonline/.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…