Home Lajme Xhafer Tahiri dhe Xhafer Gashi ,nënshkruajnë memorandum për financim te perbashkët te projektit “Rehabilitimi i kanalizimit në fshatrat Stanoc i Epërm-Brezhnicë- Kozaricë”

Xhafer Tahiri dhe Xhafer Gashi ,nënshkruajnë memorandum për financim te perbashkët te projektit “Rehabilitimi i kanalizimit në fshatrat Stanoc i Epërm-Brezhnicë- Kozaricë”

46 second read
0
0
110
kujtesa

Krytari i Komunës së Vushtrris Xhafer tahiri dhe Kryetari i Komunës së obiliqit Sot kan nënshkruar nje memorandum mirkuptimi per financimin e nje projekti per disa fshatra te Komunës së Vushtrris ,dhe asaj të Obiliqit ,kështu ka shkruar Kryetari Tahiri ne Profilin e tij personal ne Facebook , duke falenderuar edhe Krytarin Gashi per bashkpunimin e tij te sinqertë/VicianaPress/

Xhafer Gashi dhe Xhafer Tahiri
Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…