Home Lajme LDK mbledh sot Këshillin e Përgjithshëm

LDK mbledh sot Këshillin e Përgjithshëm

48 second read
0
0
39
kujtesa

Lidhja Demokratike e Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm.

LDK bën me dije se gjatë kësaj mbledhjeje do të zgjidhet Kryesia e re e këtij subjekti politik.

Sipas një njoftimi për media të kësaj partie në takim do të diskutohen rezultatet në zgjedhjet e fundit të përgjithshme dhe lokale dhe perceptimi publik për LDK-në, transmeton Klan Kosova.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…