Home Lajme Kamionit i prishen frenat, shkakton aksident me disa vetura në Prishtinë

Kamionit i prishen frenat, shkakton aksident me disa vetura në Prishtinë

56 second read
0
0
72
kujtesa

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën “Agim Ramadani”.

Aksidenti ka ndodhur mes një kamioni për mbledhjen e mbeturinave dhe disa veturave, nuk dihet nëse ka persona të lënduar

.Sipas informacioneve të para, aksidenti ka ndodhur si pasojë e problemeve me frenim të kamionit, i cili ka dalë në korsinë e kundërt.


Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet mjekësore dhe Policia e Kosovës

Telegrafi do t’ju mbajë të informuar. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…