Home Lajme AKR e Nisma në koalicion

AKR e Nisma në koalicion

1 min read
0
0
52
kujtesa

AKR e Behgjet Pacollit ka arritur marrëveshje për koalicion parazgjedhor me Nisman Socialdemorkate që drejtohet nga Fatmir Limaj.

Burime të Klan Kosova brenda AKR mësojnë për arritjen e kësaj marrëveshje.

Ende nuk është konfirmuar kjo, mirëpo për në orën 11:00, këto burime kanë njoftuar se do të mbahet një konferencë ku pritet që të zyrtarizohet marrëveshja.

“Gjithçka do të qartësohet në ora 11:00”, ka thënë përmes telefonit Fatmir Matoshi, pa konfirmuar se për çfarë saktësisht është thirrur konferenca nga ana e tyre.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…