Home Lajme Theret me thikë një person në Vushtrri, arrestohet një i dyshuar

Theret me thikë një person në Vushtrri, arrestohet një i dyshuar

52 second read
0
0
38
kujtesa

Një person është therur me thikë në fshatin Dumnicë të Vushtrrisë.

Rastin për Indeksonline e ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë në Mitrovicë, Avni Zahiti.

Sipas tij, ende nuk janë bërë të ditura arsyet e këtij sulmi.

“I lënduari është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin  Rajonal të Mitrovicës, kurse i dyshuari për  therjen është shoqëruar në polici” ka thënë Zahiti./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…