Home Lajme Ky eshte Tifozi më i flaktë që gjithmon elektrizon “FORCEN”dhe Vushtrrin ,kërkon mbeshtetje edhe te dielen ne duelin përball trepqes 89 (FOTO)

Ky eshte Tifozi më i flaktë që gjithmon elektrizon “FORCEN”dhe Vushtrrin ,kërkon mbeshtetje edhe te dielen ne duelin përball trepqes 89 (FOTO)

1 min read
0
0
394
kujtesa

Kur bëhet fjal për sportin dhe Vushtrrin e gjithë Vushtrria ka një njeri që gjithmon është i gatshëm te sakrifikoi gjithqka ,kur bëhet fjal per gjdo llojë të sportit e në veqanti futbollin ,ky eshte tifozi me i veqant i Vushtrris Lulzim Salihu i njohur me nofken “Talhaja”, prandaj Talhaja ne nje prononcim te shkurt per portalin VicanaPress , thekson se Vushtrris i kan munguar ndeshjet e superliges dhe shprehet se te dielen do të ket festë të veqant per shkak te hyrjes ne superlig ,por edhe per shkak te rendesis se veqant qe ka kjo ndeshje ,perball nje rivali te veqant dhe te kahmotshëm siq e quan ai armikut sportiv trepqës 89, prandaj talhaja ne fundë fton të gjithë Vushtrriasit që të jen prezent te dielen ./VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…