Home Lajme Gjatë ditës së djeshme në Kosovë ndodhën 52 aksidente trafiku si dhe u arrestuan 26 persona

Gjatë ditës së djeshme në Kosovë ndodhën 52 aksidente trafiku si dhe u arrestuan 26 persona

42 second read
0
0
30
kujtesa

Në 24-orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 52 aksidente trafiku, 11 prej të cilëve ishin me persona të lënduar ndërsa në 41 tjerë policia raporton vetëm për dëme materiale.

Gjithashtu policia bën të ditur se kanë shqiptuar edhe 1 mijë e 500 tiketa trafiku për shoferët të cilët nuk kanë respektuar rregullat e komunikacionit, transmeton Telegrafi.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…