Home Lajme FC Vushtrria neser ne ora 11 bon prezantimin e perforcimeve te ardhura nga Brazili

FC Vushtrria neser ne ora 11 bon prezantimin e perforcimeve te ardhura nga Brazili

54 second read
0
0
60
kujtesa

FC Vushtrria do te beje nesër prezantimin e përforcimeve të saj të fundit me katër lojtarë të ardhur nga Brazili.

Klubi i Vushtrrisë përmes një postimi zyrtare në faqen e tyre në ‘Facebook’, kanë njoftuar se, prezantimi i futbollistëve do të bëhet në ora 11:00 ne stadiumin e klubit “Ferki Aliu” ne Vushtrri, përcjellë GazetaBlic.

Klubi gjithashtu do te flas edhe për objektivat e tij për ketë sezone dhe sezonet e ardhshme.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…