Home Showbiz Dua Lipa feston ditëlindjen, kjo është dhurata e çmueshme që ka marrë nga i dashuri Anwar Hadid

Dua Lipa feston ditëlindjen, kjo është dhurata e çmueshme që ka marrë nga i dashuri Anwar Hadid

1 min read
0
0
47
kujtesa

Dua Lipa ka marrë një gur të çmuar si dhuratë nga i dashuri i saj, për ditëlindjen e 24.

Këngëtarja Dua Lipa po feston sot ditëlindjen e saj të 24.

E kjo ditëlindje e ka gjetur Duan të lumtur duke shijuar ditët e fillimit të lidhjes me Anwar Hadid, 20-vjeçarin që me profesion është model, si nëna dhe motrat e tij, Gigi dhe Bella Hadid.

Dua dhe Anwar po kalojnë gjithë kohën bashkë, kudo që po shkojnë, e nuk kishte si të ndodhte ndryshe në ditëlindjen e Duas.

Ata kanë zgjedhur të kalojnë edhe këtë ditë bashkë, duke u relaksuar pranë një pishine.

Kurse Anwar është përkujdesur që Duas t’i bëjë një dhuratë shumë të veçantë për ditëlindje.

Ai i ka gjetur një gur të çmuar, me ngjyrë të kaltër të bukur.

Kjo është padyshim dhurata më e veçantë që këngëtarja ka marrë ndonjëherë./Gazeta Express/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…