Home Lajme Thaçi përkujton Bajram Rexhepin në dy vjetorin e vdekjes

Thaçi përkujton Bajram Rexhepin në dy vjetorin e vdekjes

1 min read
0
0
58
kujtesa

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Bajram Rexhepin në dy vjetorin e vdekjes së tij.

Thaçi në një shkrim të bërë në Facebook ka thënë se, në përvjetorin e dytë të vdekjes së ish kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi, përkujton atë i cili u gjend në pozita të rëndësishme politike sa herë që e kërkoi vendi, transmeton Telegrafi.

Ai ka thënë se është gjithmonë krenarë dhe mirënjohës për kontributin e çmuar të tij për lirinë, pavarësinë dhe forcimin e institucioneve të Kosovës

.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…