Home Lajme Ndeshja e parë startuese e FC VUSHTRRIS ,do te jet me hymje Falas ,kët e ka mundesuar Presidenti i Klubit Bajrush Kajtazi (Baka)

Ndeshja e parë startuese e FC VUSHTRRIS ,do te jet me hymje Falas ,kët e ka mundesuar Presidenti i Klubit Bajrush Kajtazi (Baka)

1 min read
0
0
86
kujtesa

Duket se Presidenti i ri i Klubit te FC Vushtrris ,Bajrush Kajtazi (Baka) perveq blerjes se klubit dhe investimet e planifikuar ne klub , ka bër edhe nje veprim qe duhet te vlersohet lartë nga Qytetarët e Vushtrris , dhe Tifozet “FORCA”ai ka marr vendim qe ndeshja e pare startuese si vendas ne superligen e Kosoves ,ne mes te FC VUSHTRRIS dhe TREPQA 89 ,hymja te jet pa pages gje te cilen e kan vlersuar lartë qytetarët e Vushtrris

Natyrisht kur dihet se Vushtrria shquhet për tifozeri të zjarrtë presim qe Stadiumi Ferki Aliu te mbushet Perplot me Simpatizues /VicanaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…