Home Lajme Lajmi i Fundit…Asfaltohet njëra trase(pjesë) në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë (Foto)

Lajmi i Fundit…Asfaltohet njëra trase(pjesë) në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë (Foto)

49 second read
0
0
75
kujtesa

Po ndodhë tani ,pas punimeve të gjata gjatë sezonit të verës ,në magjistralen Vushtrri -Mitrovicë ,përkatësisht në hymje të Vushtrris nga pjesa e Hotel kalas ,Interexit, e deri tek rrethi i ashtuquajtur i Gojbules ,është duke u shtruar asfallti në kët rrugë

Vlen të ceket se kompania e cila po kryen punimet asnjëher nuk ka penguar trafikun që është për tu komplimentuar nga Qytetarët e Vushtrris /Vicianapress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…