Home Sport Klopp shokon tifozët e Liverpoolit: Nuk e di çka mund të ndodh, por do të pensionohem

Klopp shokon tifozët e Liverpoolit: Nuk e di çka mund të ndodh, por do të pensionohem

1 min read
0
0
27
kujtesa

Jurgen Klopp ka befasuar tifozët e Liverpoolit me deklaratën e sotme.

Jurgen Klopp ka befasuar duke deklaruar se mund të tërhiqet nga detyra e trajnerit në të ardhmen e afërt.

Menaxheri i Liverpoolit konsiderohet si një prej trajnerëve më të mirë në botë derisa fitoi trofeun e Ligës së Kampionëve në edicionin e kaluar.

“Shpresoj të vazhdoj kështu, por pas dy ose tri vitesh, nuk e di se çka mund të ndodh, ndoshta edhe pensionohem”, deklaroi Klopp për “Sport Bild”.

“Nuk është e thënë se do të ndodhë sigurt, por ju tregoj që mos të befasoheni”, u shpreh ai./Reporteri/


Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…