Home Lajme Icardi thuhet se do ta marrë numrin shtatë te Interi

Icardi thuhet se do ta marrë numrin shtatë te Interi

1 min read
0
0
35
kujtesa

Mauro Icardi raportohet se ka zgjedhur fanellën me numrin shtatë te Interit pasi tani po mendon të qëndrojë në klub.

Sulmuesi argjentinas dukej se ishte shumë afër largimit nga Nerazzurët, por këmbëngulja e tij për t’u larguar vetëm për Juventusi e ka mbajtur atë në Giuseppe Meazza.

Icardi ka mbetur jashtë stërvitjes së skuadrës së parë për muajin e kaluar, ndërsa Romelu Lukaku që nga atëherë ka marrë numrin nëntë të tij.

Sidoqoftë, Sport Mediaset raporton se ai kërkoi fanellën numrin shtatë në fanellë – si një shenjë e synimit të tij për t’u ri-integruar – dhe e pranoi kërkesën e tij.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…