Home Lajme Produksioni nga Vushtrria do të bëjë xhirimin falas për dasmat e personave me Sindrom Down

Produksioni nga Vushtrria do të bëjë xhirimin falas për dasmat e personave me Sindrom Down

55 second read
0
0
37
kujtesa

Një kompani nga Vushtrria ka menduar t’u dalë në ndihmë dhe mbështetje një kategorie të ndjeshje të shoqërisë sonë.

Bëhet fjalë për personat me Sindom Down, në mbështetje të së cilëve ka dalë kompania nga Vushtrria, Kesh Media.

Produksioni ka njoftuar se nga viti 2020 do të ofroj xhirime falas për personat me Sindrom Down, duke njoftur se rezervimet e dasmave të këtyre personave mund të bëhen që nga tani për vitin 2020./VushtrriaOnline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…