Home Lajme Meta: Shqipëria s’mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi – taksa e Kalimashit, e gabuar!

Meta: Shqipëria s’mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi – taksa e Kalimashit, e gabuar!

42 second read
0
0
36
kujtesa

Presidenti Ilir Meta ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”.

Në intervistën dhënë në RTV21, Kreu i Shtetit është ndalur edhe në bashkëpunimin ndërmjet dy vendeve duke e cilësuar veçanërisht si të gabuar vendosjen e taksës së Kalimashit, shkruan oranews.tv.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…