Home Lajme Limaj Deklarohet pas takimit me Mustafen

Limaj Deklarohet pas takimit me Mustafen

29 second read
0
0
31
kujtesa

Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka folur pas takimit që zhvilloi me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa.
Limaj Deklaroi : “Kosovës i duhet një qeverisje qe kryen pune” dhe që nuk premton shumë ,por qe krijon politika konstruktive për vendin /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…