Home Lajme Haradinaj: Rexhep Selimi ka knu para Prokurorisë në Hagë

Haradinaj: Rexhep Selimi ka knu para Prokurorisë në Hagë

1 min read
0
0
28
kujtesa

Kreu i AAK’së dhe njëkohësisht kryeministër në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka komentuar deklaratën e Rexhep Selimit i cili ka thënë se ‘nuk mbrohet UÇK’ja në heshtje’ duke thënë se Rexhep Selimi ‘ka këndu’, shkruan Periskopi.

“Rexhep Selimi ka këndu para prokurorisë, këtë e ka bë edhe Rrustem Mustafa. Ska kurgjë të keqe kjo”, ka thënë kryeministri në dorëheqje.

Kur u pyet se cka do të thotë “ka knu”, Haradinaj tha se po e thotë në kuptimin që deputeti i VV’së ka folur para prokurorëve të Speciales.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…