Home Lokale Ahmeti: Në Vetëvendosje nuk më lejuan të shkoja te varri i Ibrahim Rugovës

Ahmeti: Në Vetëvendosje nuk më lejuan të shkoja te varri i Ibrahim Rugovës

55 second read
0
0
27
kujtesa

Kryetari i PSD’së, Shpend Ahmeti, së bashku me Ramush Haradinaj janë të ftuar në emisionin Pressing në T7.

Ahmeti ndër të tjera në këtë emision foli edhe për kohën e tij sa ishte në Lëvizjen Vetëvendosje ku tha se anëtarë të atij subjekti nuk e kishin lejuar të shkonin tek varri i Ibrahim Rugovës.

“Doja të shkoja në varrin e Ibrahim Rugovës pasi që më takonte si kryetar i Prishtinës”, tha Ahmeti.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lokale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…