Home Lajme Zyrtare: Balotelli nënshkruan me Brescian

Zyrtare: Balotelli nënshkruan me Brescian

58 second read
0
0
30
kujtesa

Mario Balotelli ka firmosur zyrtarisht “një kontratë shumëvjeçare” me klubin e tij të lindjes Brescia duke ardhur si lojtar i lirë dhe përforcim për ekipin e promovuar këtë sezon në Serie A.

ulmuesi italian ishte lojtar i lirë dhe kishte oferta të ndryshme nga kampionatet evropiane dhe ai brazilian, por ka vendosur të rikthehet në Serie A te Brescia.

Mario Balotelli Barwuah është zyrtarisht një lojtar i ri i Brescia. Futbollisti ka nënshkruar një kontratë shumë-vjeçare me Rondinelle/Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…