Home Lajme Sanchez bëhet gati për testet mjekësore te Interi

Sanchez bëhet gati për testet mjekësore te Interi

53 second read
0
0
35
kujtesa

Alexis Sanchez pritet t’i nënshtrohet testeve mjekësore te Interi të martën pasi ka rënë dakord për një huazim me opsionin për ta blerë në fund të sezonit për 15 milionë euro dhe me Manchester Unitedin që do t’i paguajë 75 për qind të pagës.

ipas ekspertit të transferimeve të Sky Sport Italia, Gianluca Di Marzio, negociatat mes klubit anglez dhe agjentin Fernando Felicevich janë duke vazhduar në rrugë të mbarë./Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…