Home Sport Nuk di për fitore që tri ndeshje, Lampard arsyetohet për formën e Chelseat

Nuk di për fitore që tri ndeshje, Lampard arsyetohet për formën e Chelseat

1 min read
0
0
39
kujtesa

Frank Lampard është deklaruar pas barazimit 1-1 të Chelseat ndaj Leicesterit në ‘Stamford Bridge’.

Legjenda e ‘The Blues’ që aktualisht është trajner, ka thënë pas barazimit se tifozët duhet të kenë durim për rezultate të mira.

“Tifozët do të jenë të durueshëm me ekipin këtë sezon, duke pasur parasysh të gjitha rrethanat tona, por nuk po bëj asnjë justifikim dhe dëshirojmë të bëjmë më mirë se sot”.

Trajneri anglez më tej ka folur edhe për ndjenjën e rikthimit në ‘Stamford Bridge’, duke e cilësuar si moment të veçantë për të./Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…