Home Sport Napoli me ultimatum për Icardin

Napoli me ultimatum për Icardin

1 min read
0
0
61
kujtesa

Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri ditën e mërkurë të javës së ardhshme që të vendos nëse dëshiron të transferohet në San Paolo.

Napolitanët thuhet se janë të gatshëm që t’i bëjnë një ofertë të majme Nerazzurëve për sulmuesin argjentinas, duke iu ofruar 60 milionë euro plus bonuset ose Arkadiusz Milik në shkëmbim dhe një shumë rreth dhjetë milionë euro.

Mirëpo, lojtari 26-vjeçar thuhet se po e refuzon transferimin te Napoli, pasi po e kërkon vetëm transferimin e te Juventusi./Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…