Home Lajme Haradinaj: Nuk ishte e lehtë ndalja e copëtimit të Kosovës

Haradinaj: Nuk ishte e lehtë ndalja e copëtimit të Kosovës

57 second read
0
0
42
kujtesa

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka thënë se ndalja e projektit për copëtimin e Kosovës nuk ishte e lehtë.

Haradinaj përmes Facebook ka thënë se nuk ishte i lehtë krijimi i ushtrisë e përmbyllja e Trepçës dhe temave të tjera madhore.

“Por qëndrueshmëria dhe konsistenca u shpaguan, sot jemi më afër se kurrë projektit tonë 100% shtet. Me Këshillin Drejtues dhe strukturat e Aleances në Istog, bashkë për fitore!”, ka shkruar Haradinaj./Insajderi.com/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…