Home Lajme EKSKLUZIVE: “Interi ka arritur marreveshje me Alexis Sanchez dhe tani agjenti i tij do te provoje te gjeje akordin edhe me ManUtd”

EKSKLUZIVE: “Interi ka arritur marreveshje me Alexis Sanchez dhe tani agjenti i tij do te provoje te gjeje akordin edhe me ManUtd”

0 second read
0
0
55
kujtesa
Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…