Home Lajme Rashica asiston për golin e barazimit të Werderit

Rashica asiston për golin e barazimit të Werderit

39 second read
0
0
32
kujtesa

Milot Rashica ka asistuar në golin e barazimit të Werder Bremenit ndaj Dusseldorfit në pjesën e dytë të takimit, megjithatë mysafirët janë në epërsi prej 1 me 2.

Ishte Eggestein ai që shënoi golin e barazimit në minutën e 47, transmeton Koha.net.

Eggestein shënoi me kokë pas një krosimi të bukur nga Milot Rashica./kohanet/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…