Home Sport Lovren pran kalimit te Roma

Lovren pran kalimit te Roma

50 second read
0
0
32
kujtesa

Mbrojtësi i Liverpoolit, Dejan Lovren, raportohet se ka arritur marrëveshje personale me Romën para transferimit potencial të tij për 25 milionë euro.

Sipas “SkySport Italia”, Roma ka arritur marrëveshje me lojtarin dhe Liverpooli pritet të pranojë ofertën.

Raportohet se klubi romak ka propozuar huazimin e lojtarit për një sezon me opsionin për blerje që bëhet obligativ nëse lojtari luan një numër të caktuar të ndeshjeve./kohanet/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…