Home Lajme Kryetari Xhafer Tahiri shfrytëzon weekendin me Bicikleta për të promovuar Bukurit që i kan fshatrat e Vushtris

Kryetari Xhafer Tahiri shfrytëzon weekendin me Bicikleta për të promovuar Bukurit që i kan fshatrat e Vushtris

1 min read
0
0
51
kujtesa

Tahiri se bashku me dy drejtoret dhe bashparitakët e tij ka shrytëzuar weekendin në mënyrën më të mirë të mundshum ,me Bicikleta duke treguar se rrugët mund të shfrytëzohen edhe pa vetura ,por me bicikleta ai kët e ka bër publike e rrjetet Sociale Instagram dhe facebook .Tahiri ka shkruar keshtu:

Vushtrria ka bukuri natyrore si në Çyçavicë ashtu edhe në Shalë, tani që kemi ambient dhe me të pastër ?, shetitja me biçikletë është knaqësi e papershkruar ??./VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…