Home Lajme Ashtu siq kishte paralajmrar Portali Vicianapress,Fitbollistët Brazilian do të vijnë në Vushtrri

Ashtu siq kishte paralajmrar Portali Vicianapress,Fitbollistët Brazilian do të vijnë në Vushtrri

1 min read
0
0
37
kujtesa

Ashtu siq kishte raportuar portali VicianaPress, Brzilianët do të vijnë ne FC Vushtrri kët e ka konfirmuar Presidenti i Klubit Bajrush Kajtazi (Baka) në profilin e tij ne facebook

FC Vushtrria tashmë ka zytarizuar edhe katër përforcime nga Brazili (ne bashkëpunim me partnerin Etminan Brazil) ku në ditët në vazhdim do të bëhet edhe prezantimi zyrtar i tyre. Fuqia jonë e madhe mbesin pa asnjë dyshim tifozeria e zjarrt FORCA që sot përkrahën lojtarët gjatë gjithë lojës.

Lojtarët që do t’i bashkohen ekipes nga java e ardhëshme janë:

Matheus, Henrique De Paula

Leonardo, De Freitas Soares

Ygor Vinicius, De Souza

Ian Augusto, De Almeida Riverio

target2022 #fcvushtrri #meekipen #forca

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…