Home Lajme AAK e PSD të hënën në orën 15:00 nënshkruajnë koalicionin parazgjedhor

AAK e PSD të hënën në orën 15:00 nënshkruajnë koalicionin parazgjedhor

47 second read
0
0
38
kujtesa

Ramush Haradinaj e Shpend Ahmeti të hënën pritet t’i vënë firmat në dokumentin që i bashkon në koalicion parazgjedhor.

Marrëveshja ndërmjet AAK-së dhe PSD-së është arritur të premten në mbrëmje, siç ka raportuar sot Gazeta inFokus, por Klan Kosova e ka konfirmuar këtë lajm nga burimet e veta.

Ceremonia e nënshkrimit do të zhvillohet të hënën në orën 15:00./KlanKosova/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…