Home Lajme Tifozi me i flaktë i Vushtrris i njohur si (TALAJA) kerkon masovizim nga Vushtriasit per ndeshjen me Llapin

Tifozi me i flaktë i Vushtrris i njohur si (TALAJA) kerkon masovizim nga Vushtriasit per ndeshjen me Llapin

40 second read
0
0
55
kujtesa

Tifozi me i flakt dhe me i njohur TALAJA,ben thirrje qe neser e gjithë Vushtrria te gjen kohe dhe te udhëtoj ne perkrahje te klubit të zemres FC Vushtrria , ky ka zgjedhur rrjetet sociale qe me moton merre shokun me vete ti ftoj te gjithe qe te jen prezent ne Podujev ne perkrahje te klubit te zemres FC VUSHTRRIA .

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…