Home Lajme Shpejtim Bulliqi i bashkohet Lëvizjes Vetëvendosje

Shpejtim Bulliqi i bashkohet Lëvizjes Vetëvendosje

32 second read
0
0
52
kujtesa

Pas dorëqejes se pa revokueshme nga strukturat e LDK-se ,tanime bulliqi i bashkohet Levizjes Vetëvendosje .

Kryesuesi i Komisionit Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror, njëherësh ish deputet i LDK-së, Shpejtim Bulliqi ka aderuar në Lëvizjen Vetëvendosje.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…