Home Lajme Interit i duhen ende përforcime

Interit i duhen ende përforcime

1 min read
0
0
50
kujtesa

Interi i ri i Antonio Conte është ende i paplotë. Ardhja e Romelu Lukaku qetësoi disi trajnerin por nuk i zgjidhi të gjitha problemet. Siç theksohet nga Gazzetta dello Sport, ai ende është duke pritur për një sulmues tjetër dhe një mesfushor me përvojë.

|Këto janë dy përforcime që Inter i ka planifikuar prej kohësh por klubi ka përjetuar kaq shumë vonesë sepse nënshkrimet lidhen me vendimin dhe të ardhmen e Mauro Ikardit i cili është duke pritur për të shkuar te Rubentus.

|Dy emrat janë Edin Dzeko dhe Arturo Vidal. Për të mos u përjashtuar është një blerje të tretë për krahun e majtë edhe pse Dalbert nuk është shumë i interesuar të bashkohet me Fiorentina për Biraghi.\VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…