Home Sport Icardi ka vendosur ti përgjigjet Interit në mënyre ligjore

Icardi ka vendosur ti përgjigjet Interit në mënyre ligjore

1 min read
0
0
29
kujtesa

Mauro_Ikardi / Ish kapiteni ka vendosur ti përgjigjet klubit me rrugën ligjore:

|Edhe pse 26-vjeçari është prezantuar rregullisht në “Appiano Gentile”, ku siç dihet ai ka arritur që ta marrë aprovimin e klubit për të kryer seancën me të tjerët. Por ajo që nuk i ka pëlqyer Ikardit në ditët e kaluara është se qoftë në miqësoret që mund të zhvillohen me skuadra amatore të krahinës, ashtu sikurse në ato brenda grupit interist, trajneri Antonio Konte nuk e lejon që ai të marrë pjesë.

|Diçka të tillë, argjentinasi kërkoi që ta ndryshonte duke sjellë në qendrën stërvitore avokatin e tij. Ky i fundit është paraqitur me një shkresë zyrtare.
Edhe pse Conte është informuar nga drejtuesit e tij, e ka injoruar këtë veprim që ka ndërmarrë së fundmi Maurito
dhe e ka lënë sërish jashtë miqësores brenda skuadrës futbollistin./VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…