Home Lajme Drejtoria e Bujqesis Ne Vushtrri ndanë 22 motokultivator per fermerët Vushtrrias

Drejtoria e Bujqesis Ne Vushtrri ndanë 22 motokultivator per fermerët Vushtrrias

30 second read
0
0
97
kujtesa

keshtu ka shkruar Drejtori i DPRZHS-se ne Vushtrri Miran Halili ,permes Rrjeteve Sociale .

Sot, DEBPZHR e Komunës Vushtrri ndau 22 motokultivator me frezë per bujqë e fermer vushtrrias.

Jemi të përkushtuar të përkrahim bujqësinë drejt modernizimit me pajisje dhe masa agroteknike inovative!

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…