Home Lajme Vushtrria cilësohet si qyteti i dyte në kosovë për transparencë sipas KDI-se (FOTO)

Vushtrria cilësohet si qyteti i dyte në kosovë për transparencë sipas KDI-se (FOTO)

32 second read
0
0
48
kujtesa

Sipas nje Hulumtim te KDI-se Qyteti i Vushtrris përkatësisht Komuna e Vushtrris cilësohet si qyteti i dytë me transparencë në krejt kosovën menjëher pas prishtinës , Vicanapress ka siguruar nje foto te cilen e ka postuar edhe kryetari Xhafer Tahiri ne instagram /Vicianpress.com/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…