Home Lajme Vazhdojnë Kolonat e gjata në magjistralen Prishtin-Vushtrri -Mitrovicë(Foto)

Vazhdojnë Kolonat e gjata në magjistralen Prishtin-Vushtrri -Mitrovicë(Foto)

16 second read
0
0
55
kujtesa

Duket se vazhdon avazi i vjetër i bllokimit të rrugëve të magjistrales apo rruges që të dergon për Vushtrri dhe mitrovicë

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…