Home Showbiz Rozana Radi shfaqet fantastike perkunder moshes qe posedon

Rozana Radi shfaqet fantastike perkunder moshes qe posedon

1 min read
0
0
40
kujtesa

Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka përzgjedhur ishullin Santorini që të kalojë pushimet verore.

Ajo po shijon bukuritë greke, teksa është përkujdesur t’i ndaj edhe me miqtë në rrjetet sociale.Rozana ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet joshëse në bikini.

E shtrirë afër plazhit e në bikini ka bërë që të tërheq vëmendjen e publikut.

Kujtojmë që Rozana festoi datëlindjen e 40-të në korrik të këtij viti, më këtë rast u shpreh se është lodhur shumë për t’i bërë këto vite.Gjithsesi mosha duket të mos jetë aspak problem për të sepse vazhdon të jetë po aq energjike sa gjithmonë./gazetaexpress.com /

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…