Home Lajme Liverpooli i klopit mposhtë Chelsean dhe fiton Superkupen e Evropes

Liverpooli i klopit mposhtë Chelsean dhe fiton Superkupen e Evropes

35 second read
0
0
56
kujtesa

Liverpooli dhe Chelsea zhvilluan një ndeshje të bukur në Superkupën e Evropës, ku nuk munguan golat dhe rastet e shumta të shënimit.

Koha e rregullt u mbyll 1-1, ndërsa vazhdimet 2-2, duke bërë që penalltitë ta vendosin fituesin, e që në fund i buzëqeshën Liverpoolit (5-4).

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…