Home Lajme Assistenti i Krytarit Tahiri, Shkelzen Xhaferi Uron Krytarin për ditëlindje duke e quajtur mik të qmuar

Assistenti i Krytarit Tahiri, Shkelzen Xhaferi Uron Krytarin për ditëlindje duke e quajtur mik të qmuar

56 second read
0
0
71
kujtesa

Assistenti i Krytarit te Komunës së Vushtrris Shkelzen Xhaferi megjithëse gjendet ne pushim vjetor ai ka shfrytëzuar rrjetin Social Instagram që ta Uron Kryetarin dhe bashkëpuntorin e tij të përditëshum ,duke e quajtur mik të qmuar ,natyrisht Shkelzeni shquhet për miqësin me të gjithë qytetarët e Vushtrris ,e duke marr parasysh që me Krytarin gjindet gjdo ditë ne zyren e tij nuk heziton te ja uroj Ditëlindjen dhe duke i dëshiruar gjitha të mirat .

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…