Home Lajme Aksident me të lënduar në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë

Aksident me të lënduar në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë

1 min read
0
0
38
kujtesa

Një aksident ka ndodhur sot në orën 07:00 në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë për Telegrafin se një person është lënduar

“Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 07:00 ku të përfshira në aksident kanë qenë dy vetura civile. Si pasojë e aksidentit një person është i lënduar. Shkaktar i aksidentit konsiderohet marrja e përparësisë se kalimit, në një udhëkryq rruge në magjistrale në zonën e fshatit Maxhunaj”, ka thënë ai./Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…