Home Kulturë Vicianapress ju sjellë foto exclusive se si dukej Vushtrria dikur …

Vicianapress ju sjellë foto exclusive se si dukej Vushtrria dikur …

22 second read
0
0
291

Vushtrria apo Viciana siq quhej dikur, shquhet per lashtesin dhe antikitetin e tijë , prandaj per ta treguar epitetin e te qenurit Qytet i lashtë ne ju sjellim disa foto te siguruara nga redaksia jon.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Kulturë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Sonte nga ora 20.00 Fillon Rivaliteti Televiziv për kryetar të Vushtrrisë

19/09/2021 | 09:50 Sonte nga 20.00 në Kanal 10 në emisionin Prime Time do të zhvillohet de…