Home Sport MOURINHO: ATLETICO SHPENZOI SHUMË PARA

MOURINHO: ATLETICO SHPENZOI SHUMË PARA

1 min read
0
0
175
kujtesa

Ish-trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho beson që Atletico Madrid ka shpenzuar shumë para këtë verë.

Atletico sezonin e kaluar përfundoi e dyta në tabelë, 11 pikë më pak se Barcelona dhe këtë sezon do të mundohen të fitojnë çdo titull.

“Atletico ka shpenzuar shumë, është e gatshme për të luftuar për Ligën e Kampionëve dhe La Ligën. Është e qartë se Barcelona dhe Reali do të shpenzojnë shumë para, sepse janë në nivel të lartë. Në vitet e fundit nuk ka harxhuar shumë para. Është koha për të thënë se jemi këtu për të treguar vetën dhe për të fituar”, deklaroi ai.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

SHTETET E KUINTIT KËRKOJNË NGA KOSOVA HEQJEN E TAKSËS PËR MALLRAT SERBE

Shtetet e Kuniteti kanë kërkuar të nisë menjëherë dialogu ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Ma…